Path of Exile

Public Stress Test Weekend #3

W najbliższy weekend w dniach 27-29 lipca odbędzie się trzeci w tym roku publiczny stress test gry Path of Exile. W testach może wziąć udział każda osoba posiadające konto na oficjalnej stronie Path of Exile. Ponadto dzisiaj ukazał się zapowiadany wcześniej patch do gry oznaczony numerem 0.9.11. Główne zmiany jakie wprowadza nowa łatka, to dodanie końcowego bossa w akcie drugim, system map end-game oraz nowe drzewko umiejętności pasywnych. Pełną listę zmian w języku angielskim znajdziecie tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Imię unikalnego potwora, którego można spotkać w więzieniu - Chatters - to nazwa pralni, która znajdowała sie w pobliżu pierwszego biura GGG.



Losowy Skill

Wither

Nakłada na wrogów wyniszczający efekt, krępujący ich ruch i nakładający kumulujące się osłabienie, które powoduje, że otrzymują zwiększone obrażenia od chaosu. Kumuluje się do 20 razy.

Smoke Mine

Umieszcza minę, która teleportuje cię do siebie po jej zdetonowaniu. W miejscach ucieczki i przybycia pojawiają się obłoki dymu oślepiające wrogów oraz tymczasowo zwiększające szybkość poruszania się.

Abyssal Cry

Wydaje okrzyk, spowalniając wrogów i powodując, że wybuchają przy śmierci. Im więcej wrogów znajduje się w pobliżu, tym silniejszy efekt spowolnienia. Dzieli czas odnowienia z innymi okrzykami.


Stare Gry Frozen Games