Path of Exile

Końcowy boss – grafiki koncepcyjne

Pokazano szkice końcowego bossa The Fall of Oriath oraz jego świty.
Uwaga: Post zawiera spoilery ujawniające zarówno imię bossa 10 Aktu, jak i jedno z wydarzeń w 5 Akcie.

Kitava
Kitava

Kitava 2
Kitava 2

Kitava 3
Kitava 3

KitavaMinions
Członek świty Kitavy

Utula
Utula

Banshee
Banshee

Banshee 2
Też Banshee

Attacks
Ataki nowych potworów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Imię unikalnego potwora, którego można spotkać w więzieniu - Chatters - to nazwa pralni, która znajdowała sie w pobliżu pierwszego biura GGG.



Losowy Skill

Ice Nova

Tworzy pierścień lodu rozchodzący się od postaci i wychładzający wrogów. Jeśli postać wskaże na któryś ze swoich pocisków Frostbolt, pierścień rozejdzie się od tego pocisku.

Fire Trap

Rzuca pułapkę wybuchającą, gdy wejdzie w nią przeciwnik. Zadaje ona obrażenia od ognia wrogom wokół i pozostawia płonącą ziemię, raniąca każdego, kto spróbuje po niej przejść.

Cleave

Postać zakreśla łuk bronią (lub dwiema w przypadku używania dwóch broni jednoręcznych), raniąc wrogów przed sobą. Wymaga topora lub miecza.


Stare Gry Frozen Games