Path of Exile

Zbliża się update dla zamkniętej bety The Awakening

W ciągu kilku tygodni zostanie zaktualizowana zamknięta beta Path of Exile: The Awakening. Dodane zostaną nowe obszary, potwory, bossowie itd.  Poniżej screenshot z nadchodzącej aktualizacji.

Path of Exile: The Awakening
Path of Exile: The Awakening teaser

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Początkowo na unikalnej tarczy Lioneye's Remorse znajdował się orzeł polskich Wojsk Lądowych. Później wygląd tarczy został zmieniony



Losowy Skill

Wrath

Uaktywnia aurę dodającą obrażenia od błyskawic do ataków twoich i sojuszników i sprawiającą, że wasze zaklęcia zadają więcej obrażeń od błyskawic.

Spectral Throw

Tworzy widmową kopię twojej broni do walki wręcz. Obracająca się broń leci we wskazanym kierunku, po czym wraca do ciebie, raniąc wszystkich wrogów na swojej drodze.

Warlord's Mark

Przeklina wrogów na wskazanym obszarze, czyniąc ich mniej odpornymi na ogłuszenia. Przy trafianiu przeklętych celów postać wykrada życie i manę, a ich śmierć daje szansę na otrzymanie ładunku wytrzymałości (Endurance Charge).


Stare Gry Frozen Games