Path of Exile

Walka z bossem: Arakaali, Spinner of Shadows

Poniższy filmik przedstawia walkę z kolejnym bossem z Aktu 7 – Arakaali, będącym jednocześnie jednym z czterech głównych bóstw nowego systemu Panteonu. Ci, którzy będa uczestniczyć w zamkniętej becie dodatku The Fall of Oriath, będą mogli spotkać się z tym uroczym pajączkiem już jutro. Filmik zawiera też niewielki spojler dotyczący losów dwóch NPC z Aktu 2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Z nazw miesięcy w grze można wywnioskować, że Wraeclast znajduje się na półkuli południowej.



Losowy Skill

Ice Spear

Wyczarowuje odłamek lodu, który przebija wrogów znajdujących się w bliskiej odległości i ma zwiększoną szanse na uderzenie krytyczne przeciwko wrogom znajdującym się dalej.

Flicker Strike

Teleportuje postać do pobliskiego wroga i atakuje go bronią wręcz. Jeśli nie został wybrany cel, postać przenosi się do losowego wroga. Zużycie ładunku furii (Frenzy Charge) pozwala na natychmiastowe ponowne użycie.

Glacial Hammer

Atakuje wroga, zmieniając część obrażeń fizycznych w obrażenia od zimna. Jeśli wróg jest zamrożony i ma mniej niż jedną trzcią życia, zostanie roztrzaskany przy użyciu tej umiejętności. Wymaga maczugi lub laski.


Stare Gry Frozen Games