Path of Exile

The Art of Path of Exile – grafiki koncepcyjne

Pokazano grafiki koncepcyjne z nadchodzącego art booka The Art of Path of Exile z nowymi potworami oraz przypuszczalnie NPC Aktu 5.

Potwory z Relikwiarza i Kostnicy Oriathu:

Concept1

Concept2

Concept3

Lani:

Lani
Lani

Łowcy niewolników:

Łowcy Niewolników
Łowcy Niewolników

 

Dodano też niespodziankę dla dociekliwych graczy w postaci ukrytego obrazka (Powyższe grafiki są dostępne pod linkami z napisem ArtbookPage1 i ArtbookPage2). Oto, co kryło się pod linkiem „ArtbookPage3”:
NiespodziankaObrazek nawiązuje prawdopodobnie do popularnego na forum memu 'My wife left me”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Drewniana laska o nazwie Woodful Staff to wierna kopia prawdziwego przedmiotu, zakupionego za 5$ przez jednego z założycieli GGG.



Losowy Skill

Vortex

Lodowaty strumień powietrza wybucha wokół gracza, zadając obrażenia od zimna i pozostawiając po sobie wir, który wychładza znajdujących się w nim wrogów oraz zadaje stopniowe obrażenia od zimna. Jesli postać wskaże na któryś ze swoich pocisków Frostbolt, umiejętność zniszczy pocisk i zostanie użyta na jego miejscu.

Tornado Shot

Wypuszcza strzałę, która dolatuje do wskazanego miejsca i sama wypuszcza pociski we wszystkich kierunkach.

Earthquake

Uderza w ziemię, powodując jej pęknięcie oraz zadając obrażenia na obszarze. Peknięcie powoduje wstrząs wtórny, który następuje po krótkiej chwili. Trzęsienia ziemi spowodowane przed uaktywnieniem ostatniego pęknięcia nie mogą powodować wstrząsów wtórnych. Wymaga topora, maczugi lub laski.


Stare Gry Frozen Games