Path of Exile

Soundtrack z Chaos and Order Mystery Box

W związku z tym, że The Chaos and Order Mystery Box okazał się najlepiej przyjętą paczką mystery box, postanowiono za darmo udostępnić utwór, który znalazł się w promującym go filmiku. Warto zaznaczyć, że twórcą muzyki do Path of Exile jest polski kompozytor Kamil Orman-Janowski. Utwór można pobrać w formacie FLAC lub MP3 klikając prawym przyciskiem na odpowiedni link i wybierając opcję „zapisz jako”.

Pobierz .flac
Pobierz .mp3.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

W 6 Akcie na obszarze Twilight Strand znajduje się unikalny zombie o imieniu Rhys of Abram. Jest to nawiązanie do jednego z pierwszych pracowników GGG, który nazywa sie Rhys Abraham. Podobno to nie był jego pomysł;)



Losowy Skill

Kinetic Blast

Wystrzeliwuje z różdżki pocisk, który powoduje serię niewielkich eksplozji w miejscu, gdzie uderzy. Wszyscy wrogowie na ich obszarze otrzymują obrażenia.

Riposte

Wykonuje śmiertelny kontratak w czasie bloku. Używa obu broni w przypadku posługiwania się dwiema broniami.

Anger

Uaktywnia aurę, która dodaje obrażenia od ognia do twoich oraz sojuszniczych ataków.


Stare Gry Frozen Games