Path of Exile

Soundtrack, patch i nowa liga

Patch v0.9.12p prawdopodobnie zostanie wprowadzony jutro, bądź w piątek czasu nowozelandzkiego. Po jego wprowadzeniu cyfrowy soundtrack z gry zostanie udostępniony w formatach mp3 i FLAC (dla osób z kontami za 15$ i więcej)

Nadchodzący patch wprowadzi też wsparcie dla nowego typu ligi, obecnie nazwanego „Turbo„. Oto co powiedział Chris Wilson na temat nowej ligi:

W tym trybie potwory ruszają się, atakują i czarują 60% szybciej. Jest to całkiem zabawne, bo wczesne obszary aktu I są teraz naprawdę wymagające. Moja ostatnia postać do testów zginęła na poziomie 3 zabita przez Fire Fury. Póki co nie udostępnimy tego trybu jako stałej ligi. Chwilowo będziemy tylko organizować krótkie testy na Hardcore, żeby dowiedzieć się ciut więcej o mechanice tej ligi.

Ponadto, od następnego patcha, szesnastu Diamentowych Supporterów będzie miało swoje indywidualnie zaprojektowane zestawy avatarów na oficjalnym forum. Osoby aktywne na forum gry na pewno zwrócą na nie uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Z nazw miesięcy w grze można wywnioskować, że Wraeclast znajduje się na półkuli południowej.



Losowy Skill

Magma Orb

Wypuszcza ognistą kulę, eksplodującą przy uderzeniu z ziemią. Po wybuchu tworzy się nowa kula.

Bladefall

Eteryczne noże spadają z nieba, zadając obrażenia seriami. Każda ponowna seria jest szersza niż poprzednia, ale zadaje mniej obrażeń. Jeśli nałożą się na siebie, wrogowie mogą zostać zranieni kilkakrotnie.

Molten Shell

Postać na pewnien czas okrąża się ognistymi tarczami, zwiększając swój pancerz. Jeśli w tym czasie ilość powstrzymanych przez blokowanie lub pancerz obrażeń fizycznych przekroczy wytrzymałość tarcz, wybuchną one zadając wrogom wokół obrażenia od ognia.


Stare Gry Frozen Games