Path of Exile

Screeny z alpha testów

Na naszym kanale YouTube umieściłem dzisiaj filmik prezentujący screeny wykonane przeze mnie podczas alfa testów.

Zapraszamy również na naszą strone w serwisie facebook, gdzie często umieszczamy filmy nagrane podczas Closed Beta. http://www.facebook.com/pathofexilegame

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Drewniana laska o nazwie Woodful Staff to wierna kopia prawdziwego przedmiotu, zakupionego za 5$ przez jednego z założycieli GGG.



Losowy Skill

Summon Chaos Golem

Przyzywa golema chaosu, który zmniejsza otrzymywane przez ciebie obrażenia fizyczne. Oprócz ataków w zwarciu golem używa aury zadającej stopniowe obrażenia od chaosu, a także kaskady kolców chaosu.

Fire Trap

Rzuca pułapkę wybuchającą, gdy wejdzie w nią przeciwnik. Zadaje ona obrażenia od ognia wrogom wokół i pozostawia płonącą ziemię, raniąca każdego, kto spróbuje po niej przejść.

Purity of Fire

Uaktywnia aurę zwiększającą odporność na ogień tobie i twoim sojusznikom.


Stare Gry Frozen Games