Path of Exile

Grinding Gear Games na PAX Prime 2011

Grinding Gear Games weźmie udział w PAX Prime Expo, które odbędą się 26-28 sierpnia w Seattle. Stoisko GGG o numerze #799 będzie wyposażone w szereg komputerów na których będzie można zagrać w Path of Exile, gdzie oprócz trybu PvE znanego z obecnej wersji Beta, będą dostępne eksperymentalne Areny PvP. Dodatkowo osoby, które odwiedzą stoisko GGG będą mogły uzyskać specjalną płytę DVD zawierającą Closed Beta wraz z kluczem. Poniżej możecie zobaczyć jak wygląda płyta DVD zawierająca Path of Exile Closed Beta.

Path of Exile DVD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Na obszarach zasiedlonych przez rhoa może pojawić się bardzo rzadki rhoa albinos. Po zabiciu go wypadnie z niego Albino Rhoa Feather.



Losowy Skill

Frostbite

Przeklina wrogów na wybranym obszarze, zmniejszając ich odporność na zimno i czyniąc bardziej podatnymi na zamrożenie.

Rain of Arrows

Postać wypuszcza w powietrze wiele strzał, które po chwili lądują u celu.

Animate Guardian

Ożywia broń do walki wręcz lub element uzbrojenia, dołączając je do niewidzialnego Strażnika, który walczy po twojej stronie. Ożywienie większej ilości przedmiotów dołącza je do tego samego Strażnika. Działa tylko ze zidentyfikowanymi przedmiotami.


Stare Gry Frozen Games