Path of Exile

PvP i PvE z PAX Prime – Video

Dostępny jest już film z targów PAX Prime prezentujący tryb PvP oraz drużynową walkę PvE na różnych terenach. Filmik możecie obejrzeć poniżej, jednak nie posiada on dźwięku, gdyż GGG nie potrzebowało efektów dźwiękowych na swoim stoisku podczas prezentacji na PAX Prime.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Z nazw miesięcy w grze można wywnioskować, że Wraeclast znajduje się na półkuli południowej.



Losowy Skill

Orb of Storms

Tworzy nieruchomą kulę elektryczną, która nieprzerwanie trafia piorunami pobliskich wrogów. Jesli postać znajduje się w obłoku kuli, użycie innej umiejętności błyskawic uwalnia dodatkowe wyładowania. Ponowne użycie tej umiejętności zamieni poprzednią kulę. Umiejętność może być używana tylko bezpośrednio przez postać.

Spectral Throw

Tworzy widmową kopię twojej broni do walki wręcz. Obracająca się broń leci we wskazanym kierunku, po czym wraca do ciebie, raniąc wszystkich wrogów na swojej drodze.

Searing Bond

Stawia totem wyczarowujący ognisty promień, który łączy go z tobą i każdym innym totemem pod twoją kontrolą. Wrogowie, których dotknie promień, a także ci przy jego końcach, otrzymują obrażenia od ognia.


Stare Gry Frozen Games