Path of Exile

Podgląd na aktualizację v1.0.1

Na kanale GGG pojawił się filmik ukazujący niektóre elementy nowej zawartości, które wniesie aktualizacja 1.0.1. Będzie to pierwsza z siedmiu codwutygodniowych aktualizacji, które będą wydawane aż do momentu wypuszczenia pierwszego dodatku na początku marca 2014. Łatka zostanie wdrożona w środę (czasu nowozelandzkiego).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Drewniana laska o nazwie Woodful Staff to wierna kopia prawdziwego przedmiotu, zakupionego za 5$ przez jednego z założycieli GGG.



Losowy Skill

Glacial Cascade

Sople lodu wyłaniają się spod ziemi i ranią wrogów na obszarze.

Blast Rain

Wystrzeliwuje strzałę rozszczepiającą się w powietrzu na wiele pocisków, które następnie lądują na ziemi, wywołując salwę eksplozji. Wybuchy zawsze pokrywają się na danym obszarze.

Enduring Cry

Postać wydaje okrzyk i otrzymuje ładunki wytrzymałości (Endurance Charges), których ilość zależy od ilości wrogów wokół. Otrzymuje także regenerację życia, jeśli wokół znajdują się jacykolwiek wrogowie oraz prowokuje ich do ataku. Dzieli czas odnowienia z innymi okrzykami.


Stare Gry Frozen Games