Path of Exile

Nabór do redakcji

Serwis Pathofexileame.pl istnieje już blisko 3 lata i jest najstarszym na świecie nieoficjalnym serwisem o Path of Exile. Niestety ja coraz mniej czasu mogę przeznaczyć na prowadzenie portalu i tu liczę na waszą pomoc. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do redakcji i pomóc w rozwijaniu serwisu, pisanie newsów itd. to bardzo proszę wysłać do mnie wiadomość na adres, który znajdziecie w dziale Kontakt.

Każda pomoc jest mile widziana.

One thought on “Nabór do redakcji”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Początkowo na unikalnej tarczy Lioneye's Remorse znajdował się orzeł polskich Wojsk Lądowych. Później wygląd tarczy został zmieniony



Losowy Skill

Vulnerability

Przeklina wrogów na wskazanym obszarze, powodując że wrogowie otrzymują zwiększone obrażenia fizyczne oraz obrażenia stopniowe .

Barrage

Po chwili przygotowania postać wystrzeliwuje serię pocisków za pomocą broni do walki na dystans. Ataki mają niewielki losowy rozrzut. Wymaga łuku lub różdżki.

Immortal Call

Postać zużywa wszystkie posiadane ładunki wytrzymałości (Endurance Charges) i staje się przez jakis czas niewrażliwa na obrażenia fizyczne. Czas trwania umiejętności zależy od liczby zużytych ładunków.


Stare Gry Frozen Games