Path of Exile

Pluskająca woda i inne ulepszenia obszarów

W Path of Exile: The Fall of Oriath nie tylko zostaną dodane nowe obszary, ale też zostaną wprowadzone niewielkie zmiany w starych lokacjach. Nową, pluskającą wodę można zobaczyć na filmiku poniżej:

Uwadze bystrych graczy nie umknęły też kamienne popiersia przedstawione w 37. sekundzie wideo. Rozpoznano w nich m.in. Mozarta, Szekspira i cesarza Augusta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Początkowo na unikalnej tarczy Lioneye's Remorse znajdował się orzeł polskich Wojsk Lądowych. Później wygląd tarczy został zmieniony



Losowy Skill

Conductivity

Przeklina wrogów na wybranym obszarze, zmniejszając ich odporność na błyskawice i czyniąc bardziej podatnymi na porażenie.

Double Strike

Postać wykonuje dwa szybkie ataki swoją główną bronią.

Static Strike

Postać atakuje wrogów w zwarciu, gromadząc w sobie krótkotrwałe ładunki energii kinetycznej, które po chwili ranią przeciwników wokół.


Stare Gry Frozen Games