Path of Exile

Plany GGG na resztę bieżącego roku

Liga Harbinger trwa już ponad 2 miesiące, więc przyszedł czas na podzielenie się z graczami planami na pozostałą część 2017 roku. Wersja 3.0 i jej beta spowodowały odejście od regularnego cyklu: Liga – Rozszerzenie z Ligą – Liga – Rozszerzenie z Ligą, trwających ok. 13 tygodni, dlatego liga Harbinger będzie trwać aż do godz. 22:00 27 listopada (poniedziałek). Nowa liga wraz z rozszerzeniem (wielkości Ascendancy lub Atlas of Worlds) rozpocznie się prawdopodobnie w piątek 1 grudnia w wersji dla PC i mniej więcej tydzień póżniej w wersji dla Xbox One. Żeby graczom się nie nudziło w oczekiwaniu na nową zawartość, w ostatnim miesiącu czeka nas seria jedno- lub kilkutygodniowych eventów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Na obszarach zasiedlonych przez rhoa może pojawić się bardzo rzadki rhoa albinos. Po zabiciu go wypadnie z niego Albino Rhoa Feather.



Losowy Skill

Summon Lightning Golem

Przyzywa golema błyskawic, który zwiększa twoją szybkość ataku i rzucania czarów. Golem może wypuszczać zaklęte pociski, miotać we wrogów kulami energii, a także tworzyć tymczasową aurę zwiększającą obrażenia od błyskawic golema i jego sojuszników.

Desecrate

Bezcześci ziemię, przywołując zwłoki i zadając obrażenia od chaosu na obszarze.

Molten Shell

Postać na pewnien czas okrąża się ognistymi tarczami, zwiększając swój pancerz. Jeśli w tym czasie ilość powstrzymanych przez blokowanie lub pancerz obrażeń fizycznych przekroczy wytrzymałość tarcz, wybuchną one zadając wrogom wokół obrażenia od ognia.


Stare Gry Frozen Games