Path of Exile

Patch v0.10.4 – zawartość

Dzisiaj wydany został nowy patch v0.10.4 wprowadzający min nową umiejętność Arctic Armour oraz trzy mikrotransakcje – Stormcloud Arctic Armour (bazująca na nowej umiejętności Arctic Armour), White Cyclone Effect, Silver Wings Helmet Effect.

Oto główne zmiany wprowadzone przez patch:

 • Dodano nową umiejętność zręczności/inteligencji – Arctic Armour.
 • Dodano trzy nowe mikrotransakcje: Stormcloud Arctic Armour, White Cyclone oraz Silver Wings.
 • Dodano cztery nowe Unikaty – dwa z nich zostały zaprojektowane przez Diamond supporterów.
 • Wciąż trwa ulepszanie grafik, efektów otoczenia oraz audio.
 • Nagrody questowe używane do przyznawania punktów umiejętności lub refund points mają teraz formę książki, która robi to samo po kliknięciu prawym przyciskiem myszy. Zmiana ta ma na celu lepsze zarządzanie punktami.
 • Wypadanie przedmiotów z potworów jest teraz obliczane na podstawie liczby graczy znajdujących się w pobliżu (13 metrów tj. około 6 pól na ekranie) zamiast od ich liczby w danej instancji. jakość dropu zależy od minimalnej liczby graczy znajdujących się najbliżej i najdalej od walki. oznacza to ze jeśli rozpoczniesz walkę z bosem samotnie, lub zanim dołączą do ciebie inni gracze albo wyjdą w trakcie walki, to otrzymasz drop dla jednej osoby.
 • Możesz teraz wcisnąć Ctrl+C po najechaniu kursorem na przedmiot w czacie, by skopiować do schowka opis towaru (łącznie z item level).
 • Dodano specjalna muzykę, która odtwarzana jest gdy boss danego aktu zostanie zabity.
 • Wszystkie ciała sług, pułapki, totemy, buffy znikają pomiędzy rundami PvP.
 • Gdy zginiesz po tym jak zakończy się mecz PvP możesz użyć przycisku wskrzeszania zamiast wylogowania się.
 • Ponadto dokonano zmian w balansie gry oraz poprawiono wykryte błędy.

Pełna listę zmian znajdźcie tutaj. W przyszłym tygodniu pojawi się patch v0.10.5, który będzie zawierał min. aż trzy support gemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

W 6 Akcie na obszarze Twilight Strand znajduje się unikalny zombie o imieniu Rhys of Abram. Jest to nawiązanie do jednego z pierwszych pracowników GGG, który nazywa sie Rhys Abraham. Podobno to nie był jego pomysł;)Losowy Skill

Kinetic Blast

Wystrzeliwuje z różdżki pocisk, który powoduje serię niewielkich eksplozji w miejscu, gdzie uderzy. Wszyscy wrogowie na ich obszarze otrzymują obrażenia.

Summon Ice Golem

Przyzywa lodowego golema, który zwiększa twoją celność i szansę na uderzenie krytyczne. Oprócz ataków w zwarciu golem używa serii lodowych pocisków oraz przetacza się po podłożu, ochładzając wrogów.

Molten Strike

Zadaje celowi obrażenia fizyczne i od ognia. Przy zamachnięciu się bronią, wylatują z niej kule roztopionej magmy, które spadają na ziemię i wybuchają, raniąc wrogów na obszarze.


Stare Gry Frozen Games