Path of Exile

Patch v0.10.0d i nowy rekord

Dzisiaj wydany został patch, którego głównym zadaniem jest poprawa kolejnych problemów związanych z wysypywaniem się realmu. Chris zapewnia, że problemy związane z crashem realmu zostały już naprawione i nie powinny się powtórzyć (przynajmniej ma taką nadzieję). Wprowadzono jeszcze kilka mniejszych poprawek takich jak naprawa błędu kolejkowania graczy, który wczoraj wczoraj po awarii serwera spowodował, że gracze mogli mieć dostęp do niewłaściwego konta.

Ponadto wczoraj przed padnięciem realmu zanotowano kolejny rekord liczby osób grających jednocześnie w Path of Exile a wyniósł on 69850 graczy.

6 thoughts on “Patch v0.10.0d i nowy rekord”

 1. Prawie 70 tysięcy graczy a mimo to brak rozbudowanego trybu pvp czy choćby brak gildi. Muszą popracować nad tym 😉

 2. Gra jest świetna ? hahahahah !

  Gra jest niesamowita ..
  Najlepsza MMO w jaka gralem a testowalem wiekszosc gier mmo.

  Ale to chyba przez ogromny sentymemt do serii Diablo <3
  PoE f2p , bez negatywnego itemshopu , dobre community jak na OBT , przyjazni gracze;)

  Wszystko tak jak ma być 🙂

  Gra sie w duzym stopniu napewno rozwinie 🙂

  Mała niezalezna firma a za jakis czas to bedzie gigant jesli dalej tak im bedzie dobrze szlo 🙂 Wiecej reklamy i ilosc graczy sie pomnozy ;P niestety musza zainwestowac w dodatkowe serwery bo tutejsze pękają w szwach od rana do nocy 😉

  Zycze jak najwiecej powodzenia ale niestety za pozno bo idzie im swietnie 😉

 3. Pograłem trochę w betę…
  Moje odczucia. PoE tak jak D3 w dzisiejszych czasach nie maja bytu na dłuższa metę. Gra jest nudna monotonna, inteligencja potworów żadna. Oczywiście grę już usunąłem z komputera. Wiem że są ludzie których fascynuje tak gra i niech się nią bawią i czerpią z niej jak najwięcej i jak najdłużej – ja niestety nic dla siebie tam nie znalazłem. Najbardziej mnie dziwi te dotowanie gry przez fanów a tu taki pasztet. Gra wydaje się być idealnym polem dla boterni – której nie trawie. Wyjscie w kazedej chwili z gry – nawet gdy jestesmy w kombacie – nie stanowi problemu. Ehhh – napisanie prostych skryptow to kwestia czasu – aby boty przejeły wladzę na światem.
  Przyszlosc jest prosta do przewidzenia – obym sie mylil. Armie botów szybko wydropia i wycraftuja to co chca, a odpowiednie programy będą nad nami czuwały na HC – wyjście z gry przy np . 20% hp z gry w ciągu ułamka sekundy bedzie norma ”proplayerow” i nikt nie bedzie widzial w tym nic złego 🙁

 4. Lepper – przecież to dopiero beta. I nie wiem jak ty, ale ja nie znam gry, w której by nie było cziterów.

  Jeżeli ktoś szuka kogoś do wspólnego bicia potworków – dodajcie mnie w grze. Nick: BiegneSobie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Drewniana laska o nazwie Woodful Staff to wierna kopia prawdziwego przedmiotu, zakupionego za 5$ przez jednego z założycieli GGG.Losowy Skill

Bone Offering

Pochłania zwłoki, zapewniając twoim sługom szanse na blok ataków i zaklęć.Pobliskie zwłoki są również pochłaniane, przedłużając czas tej trwania umiejętności.

Projectile Weakness

Przeklina wrogów na wskazanym obszarze, powodując że są bardziej podatni na przebicie i odrzut oraz otrzymują zwiększone obrażenia od pocisków.

Glacial Hammer

Atakuje wroga, zmieniając część obrażeń fizycznych w obrażenia od zimna. Jeśli wróg jest zamrożony i ma mniej niż jedną trzcią życia, zostanie roztrzaskany przy użyciu tej umiejętności. Wymaga maczugi lub laski.


Stare Gry Frozen Games