Path of Exile

Patch 1.3.1e: dodano Totem-Trofeum z Lig Tymczasowych

Dzisiaj w nocy wydany został patch 1.3.1e zawierający Trofeum za wykonanie Wyzwań w ligach Torment i Bloodlines. Jeśli wykonaliście przynajmniej jedno Wyzwanie, możecie znaleźć Totem w zakładce z mikrotransakcjami (można ją zobaczyć po wciśnięciu klawisza M). W przypadku ukończenia nowego Wyzwania, Totem powinien zostać zaktualizowany/dodany do zakładki.

Trofeum za wykonanie Wyzwań w ligach Torment i Bloodlines
Tak wygląda Trofeum za 8 Wyzwań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Z nazw miesięcy w grze można wywnioskować, że Wraeclast znajduje się na półkuli południowej.



Losowy Skill

Lightning Trap

Rzuca pułapkę, która, gdy wejdzie w nią wróg, uwalnia pierścień pocisków przelatujących przez niego, zadając obrażenia od błyskawic jemu i wrogom znajdującym się za nim.

Ethereal Knives

Postać wyczarowuje przed sobą wachlarz noży zadających obrażenia fizyczne.

Shield Charge

Postać szarżuje na wroga lub we wskazane miejsce, odpychając wrogów na swojej drodze i zadając obrażenia na niewielkim obszarze przed sobą. Po osiągnięciu celu obrażenia zadawane są na większym obszarze. Im dalej dotrze postać, tym większe obrażenia zadaje i tym większa jest szansa na ogłuszenie wrogów.


Stare Gry Frozen Games