Path of Exile

Patch 1.1.0 w marcu

Na początku marca ma zostać wypuszczona większa aktualizacja v1.1.0, Chris zaprezentował nowego potwora, który zostanie dodany w tej wersji (screenshot poniżej). Z racji tego iż będzie to większy patch, to możliwe że wprowadzony zostanie polska wersja językowa, ale to tylko moje domysły.

PoE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Drewniana laska o nazwie Woodful Staff to wierna kopia prawdziwego przedmiotu, zakupionego za 5$ przez jednego z założycieli GGG.



Losowy Skill

Righteous Fire

Magiczny ogień gwałtownie spala ciebie i pobliskich wrogów, znacznie zwiększając twoje obrażenia od czarów. Umiejętność wyłączy się, gdy zostanie ci 1 punkt życia.

Poacher's Mark

Przeklina wrogów na wskazanym obszarze, osłabiając ich zdolność uniku. Przy trafianiu przeklętych celów postać odzyskuje życie i manę, a ich śmierć daje więcej ładunków flakonów oraz szansę na otrzymanie ładunku furii (Frenzy Charge).

Immortal Call

Postać zużywa wszystkie posiadane ładunki wytrzymałości (Endurance Charges) i staje się przez jakis czas niewrażliwa na obrażenia fizyczne. Czas trwania umiejętności zależy od liczby zużytych ładunków.


Stare Gry Frozen Games