Path of Exile

Mini rozszerzenie do Path of Exile już w marcu

Ogłoszono, iż 5 marca pojawi się średniej wielkości aktualizacja gry, która będzie zarazem małym rozszerzeniem gry. W ciągu kilkunastu najbliższych dni będą ujawniane informacja związane z nadchodzącą aktualizacją. Oto kilak ważnych dat:

  • 13 lutego – ogłoszona zostanie nazwa rozszerzenia
  • 20 lutego – po opublikowaniu kilku screenshotów opublikowane zostanie więcej informacji związanych z rozszerzeniem do gry
  • 28 lutego – opublikowany zostanie nowy gameplay trailer
  • 5 marca – wydana zostanie wersja 1.1.0 oraz ruszy nowa czteromiesięczna liga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Na obszarach zasiedlonych przez rhoa może pojawić się bardzo rzadki rhoa albinos. Po zabiciu go wypadnie z niego Albino Rhoa Feather.



Losowy Skill

Portal

Tworzy portal do obozu danego obszaru.

Poacher's Mark

Przeklina wrogów na wskazanym obszarze, osłabiając ich zdolność uniku. Przy trafianiu przeklętych celów postać odzyskuje życie i manę, a ich śmierć daje więcej ładunków flakonów oraz szansę na otrzymanie ładunku furii (Frenzy Charge).

Summon Flame Golem

Przyzywa ognistego golema, który zwiększa twoje obrażenia. Golem używa płomiennego oddechu, ognistej fali i wybuchowego pocisku.


Stare Gry Frozen Games