Path of Exile

Patch 0.9.12qq, PvP i Open Beta

We wrotek 9.10.2012 (czasu nowozelandzkiego) zostanie wprowadzony nowy patch 0.9.12qq. Kiedy zostanie wprowadzony, wszystkie postacie z lig default i hardcore (oraz ich przedmioty) zostaną przeniesione do odpowiednich lig legacy. Obniżenia odporności, które były testowane zostaną udostępnione we wszystkich ligach (-20%/-40%/-60%)

Ponadto Chris Wilson główny projektant gry Path of Exile napisał na oficjalnym forum gry obszerny post informujący o nadchodzących zmianach. Oto jego treść:

Migracje do lig legacy zdarzają się okazjonalnie podczas zamkniętych beta testów Path of Exile w celu usunięcia starych/niezbalansowanych przedmiotów z lig i otrzymywania lepszej jakości opinii z gry. Ostatnim razem było to pięć miesięcy temu, podczas wprowadzania 0.9.9. Niedawno przeprowadziliśmy też jednotygodniowe testy w ligach hardcore w celu sprawdzenia balansu, ale gracze też wyrażali zainteresowanie innymi (szczególnie nie-hardcorowymi) ligami.

Nowe ligi default i hardcore prawdopodobnie wytrzymają w obecnym stanie do Open Bety. Możliwe, że dokonamy jeszcze jednej migracji, choć wydaje się to mało prawdopodobne. Nowe ligi wystartują z docelowymi nagrodami, które to ogłosimy dopiero we wtorek.

Warto też wspomnieć, że kiedy wprowadzimy areny PvP w patchu 0.9.13, zostanie dodany próg dla niektórych aren (28 lvl) oraz oczywiście kategoria bez żadnych restrykcji. W ten sposób będzie można tworzyć specjalnie do tego trybu desygnowane postacie, oczywiście jeżeli będziecie zainteresowani tego typu rozgrywką. Prawdopodobnie będzie ten tryb ograniczony do postaci, które nigdy nie przeszły na poziom trudności Cruel. Ograniczenie to zlikwiduje potrzebę szturmowania wyższych poziomów trudności w celu zaliczenia wszystkich zadań ze skill pointami i zadania z bandytami. Docelowo planujemy jeszcze inne progi PvP, ale póki co tego jednego jesteśmy pewni.

Nadal planujemy wejść w Open Betę w roku 2012. Kiedy gra wkroczy w ten etap, a my dokonamy ostatniego „wipea”, zakończymy wszelkie migracje do lig legacy. Ligi default będą trwały nieprzerwanie, choć od czasu do czasu wystartują w nich specjalne eventy o różnej długości (od kilku godzin do kilku miesięcy). Kiedy eventy dobiegną końca, postacie powrócą do lig default.

Zdaję sobie sprawę, że wielu cieszy fakt „świeżego” startu, ale też niektórzy będą zniesmaczeni wtorkową migracją. Możecie nadal cieszyć się swoimi postaciami w ligach legacy (i pohandlować przesadnie mocnymi przedmiotami dla zabawy). Niemniej jednak ważnym jest, abyśmy przeprowadzili migrację teraz – podczas Closed Bety; i uzyskali jak najwięcej informacji przed wkroczeniem w Open Betę.

Życzę powodzenia w nowych ligach. Też tam będę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

W 6 Akcie na obszarze Twilight Strand znajduje się unikalny zombie o imieniu Rhys of Abram. Jest to nawiązanie do jednego z pierwszych pracowników GGG, który nazywa sie Rhys Abraham. Podobno to nie był jego pomysł;)Losowy Skill

Summon Chaos Golem

Przyzywa golema chaosu, który zmniejsza otrzymywane przez ciebie obrażenia fizyczne. Oprócz ataków w zwarciu golem używa aury zadającej stopniowe obrażenia od chaosu, a także kaskady kolców chaosu.

Lightning Arrow

Wypuszcza naładowaną strzałę, która poraża wroga oraz pobliskich przeciwników.

Ancestral Warchief

Stawia totem atakujący wrogów potężnym uderzeniem główną bronią, gdy stoisz w jego pobliżu. Bycie blisko niego powoduje, że zadajesz więcej obrażeń w zwarciu.


Stare Gry Frozen Games