Path of Exile

NZ GDC 2013 i patch 0.11.1

Pod koniec tygodnia w dniu 28 czerwca odbędzie się konferencja New Zealand Game Developers Association, w której weźmie udział większość deweloperów Grinding Gear Games min. Chris Wilson, Jonathan Rogers i Erik Olofsson. GGG bedzie maiło do dyspozycji półgodzinny panel zatytułowany Path of Exile Open Beta – Post Mortem

Wypuszczony został patch 0.11.1 a w nim główne zmiany to dodanie nowych grafik i nazw dla hełmów oraz obsługa nowego rodzaju wyścigów „Descent”. Szczegółowy patch notes znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Początkowo na unikalnej tarczy Lioneye's Remorse znajdował się orzeł polskich Wojsk Lądowych. Później wygląd tarczy został zmieniony



Losowy Skill

Wither

Nakłada na wrogów wyniszczający efekt, krępujący ich ruch i nakładający kumulujące się osłabienie, które powoduje, że otrzymują zwiększone obrażenia od chaosu. Kumuluje się do 20 razy.

Bear Trap

Rzuca pułapkę, która rani i unieruchamia pojedynczego wroga.

Herald of Ash

Przez twoje ręce przepływa ogień, dodając do twoich obrażeń fizycznych obrażenia od ognia. Jeśli twój atak zabije wroga, inni wrogowie w poliżu zostaną podpaleni za ilość obrażeń równą nadwyżce obrażeń zabójczego ataku.


Stare Gry Frozen Games