Path of Exile

Nowy obszar – The Harbour Bridge

W 3 Akcie pomiędzy obszarami Battlefront i Ebony Barracks znajdował się most, na który nie dało się wejść i musieliśmy szukać oktrężnej drogi. Przy naszych powtórnych odwiedzinach miasta Sarn, w 8 Akcie, most będzie odblokowany. Opublikowano filmik pokazujący, jak będzie to wyglądać. Widać tam też walczące ze sobą potwory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

W 6 Akcie na obszarze Twilight Strand znajduje się unikalny zombie o imieniu Rhys of Abram. Jest to nawiązanie do jednego z pierwszych pracowników GGG, który nazywa sie Rhys Abraham. Podobno to nie był jego pomysł;)



Losowy Skill

Conversion Trap

Rzuca pułapkę, która sprawi, że wróg, który w nią wejdzie będzie przez jakiś czas walczyć po twojej stronie. Nie działa z unikalnymi potworami i graczami.

Summon Ice Golem

Przyzywa lodowego golema, który zwiększa twoją celność i szansę na uderzenie krytyczne. Oprócz ataków w zwarciu golem używa serii lodowych pocisków oraz przetacza się po podłożu, ochładzając wrogów.

Dominating Blow

Uderza wroga bronią do walki wręcz. Jeśli nieunikalny potwór zginie krótko po uderzeniu tą umiejętnością, na określony czas odżywa jako sługa.


Stare Gry Frozen Games