Path of Exile

Nowa klasa postaci Shadow i patch v0.9.9

Dzisiaj wydany został nowy patch do gry Path of Exile i jest to ostatni duży patch wypuszczony przed wydaniem open bety, która będzie dostępna w czerwcu wraz z pojawieniem się patcha v0.10.0. W końcu została ogłoszona ostania klasa postaci którą jest Shadow, bazujący na atrybutach zręczności i inteligencji. Póki co Shadow jest jeszcze zablokowany, ale będzie aktywny za kilka dni.

Szykuje się również kolejny weekend z open stress testami, wiec wszyscy, którzy nie mają jeszcze dostępu do bety, będą mogli grać przez trzy dni. Timer odliczający czas do rozpoczęcia stress testów znajdziecie na oficjalnej stronie Path of Exile.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Logo Path of Exile to jednocześnie najrzadsza sfera (orb), która może wypaść w grze - Mirror of Kalandra.



Losowy Skill

Summon Raging Spirit

Przywołuje krótkotrwałą płomienną czaszkę, która szarżuje na wrogów. Wrogowie nie będą bezpośrednio atakować tych duchów i mogą przez nie przechodzić.

Hatred

Uaktywnia aurę zwiększającą obrażenia od zimna twoje oraz sojuszników.

Devouring Totem

Stawia totem pochłaniający pobliskie zwłoki. Jeśli jesteś zraniony, totem zniszczy zwłoki, by odzyskać ci pewną ilość życia i many.


Stare Gry Frozen Games