Path of Exile

Nadchodzący patch i filmik ze starej wersji

Dzisiaj Chris poinformował, że w przygotowaniu jest średniej wielkości patch 0.11.2 dodający kilka nowych unikatów oraz poprawiający bugi.

Druga informacja jest taka, ze wczoraj przyrobieniu screenów ze starszych wersji Path of Exile, Chris spędził kilka minut na graniu w wersje 0.2.0, która pochodzi z końca 2008 roku. Zapowiedział, że będzie to dla niego dosyć bolesne ale postara się nagrać filmik wraz z komentarzem dotyczący właśnie tej starej wersji gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

W 6 Akcie na obszarze Twilight Strand znajduje się unikalny zombie o imieniu Rhys of Abram. Jest to nawiązanie do jednego z pierwszych pracowników GGG, który nazywa sie Rhys Abraham. Podobno to nie był jego pomysł;)



Losowy Skill

Summon Lightning Golem

Przyzywa golema błyskawic, który zwiększa twoją szybkość ataku i rzucania czarów. Golem może wypuszczać zaklęte pociski, miotać we wrogów kulami energii, a także tworzyć tymczasową aurę zwiększającą obrażenia od błyskawic golema i jego sojuszników.

Frost Blades

Postać atakuje ze zwiększonej odległości, wypuszczając z uderzonego wroga lodowe ostrza w kierunku innych wrogów. Wymaga broni do walki wręcz.

Vengeance

Daje szansę na szybki kontraktak przeciwko wrogom wokół, gdy ktoś cię trafi. Zasięg broni zwiększa obszar ataku. Wymaga broni do walki wręcz.


Stare Gry Frozen Games