Path of Exile

Grafiki koncepcyjne piątego aktu

Twórcy gry pokazali kilka nowych grafik: brakujące witraże ze świątyni w 5 akcie oraz szkice potworów – Vendigo i czcicieli Kitavy.

czciciele Kitavy
Kitava Cultists
Vendigo
Vendigo

Rise of Innocence cz.6

Rise of Innocence cz.7

Rise of Innocence cz.8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Imię unikalnego potwora, którego można spotkać w więzieniu - Chatters - to nazwa pralni, która znajdowała sie w pobliżu pierwszego biura GGG.



Losowy Skill

Enfeeble

Przeklina wrogów na wskazanym obszarze, sprawiając że ich ataki i zaklęcia są mniej efektywne.

Lightning Strike

Nasyca broń do walki wręcz energią elektryczną. Przy uderzeniach część obrażeń fizycznych zmieniana jest w obrażenia od błyskawic, a zgromadzona energia jest uwalniana w postaci pocisków. Jeśli atak wręcz trafi w cel, pociski też nie mogą chybić.

Shield Charge

Postać szarżuje na wroga lub we wskazane miejsce, odpychając wrogów na swojej drodze i zadając obrażenia na niewielkim obszarze przed sobą. Po osiągnięciu celu obrażenia zadawane są na większym obszarze. Im dalej dotrze postać, tym większe obrażenia zadaje i tym większa jest szansa na ogłuszenie wrogów.


Stare Gry Frozen Games