Path of Exile

Footprints – Demo mikrotransakcji z patcha 0.11.0

Pojawiło się demo prezentujące nową mikrotransakcję Footprints, która pojawi się wraz z wydaniem patcha 0.11.0, co będzie miało miejsce w przyszłym tygodniu (prawdopodobnie w środę 5 czerwca). Footprints to efekt śladów na podłożu pozostawiany przez postać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Drewniana laska o nazwie Woodful Staff to wierna kopia prawdziwego przedmiotu, zakupionego za 5$ przez jednego z założycieli GGG.



Losowy Skill

Cold Snap

Lodowe kryształy wynurzają się z ziemi we wskazanym miejscu, zamrażając i raniąc wrogów na swoim obszarze. Zużycie ładunku mocy (Power Charge) pozwala na natychmiastowe ponowne użycie.

Siege Ballista

Stawia totem, który wystrzeliwuje przebijające pociski. Atakuje powoli, ale zadaje większe obrażenia.

Cleave

Postać zakreśla łuk bronią (lub dwiema w przypadku używania dwóch broni jednoręcznych), raniąc wrogów przed sobą. Wymaga topora lub miecza.


Stare Gry Frozen Games