Path of Exile

Grinding Gear Games na PAX Prime 2011

Grinding Gear Games weźmie udział w PAX Prime Expo, które odbędą się 26-28 sierpnia w Seattle. Stoisko GGG o numerze #799 będzie wyposażone w szereg komputerów na których będzie można zagrać w Path of Exile, gdzie oprócz trybu PvE znanego z obecnej wersji Beta, będą dostępne eksperymentalne Areny PvP. Dodatkowo osoby, które odwiedzą stoisko GGG będą mogły uzyskać specjalną płytę DVD zawierającą Closed Beta wraz z kluczem. Poniżej możecie zobaczyć jak wygląda płyta DVD zawierająca Path of Exile Closed Beta.

Path of Exile DVD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Drewniana laska o nazwie Woodful Staff to wierna kopia prawdziwego przedmiotu, zakupionego za 5$ przez jednego z założycieli GGG.



Losowy Skill

Conversion Trap

Rzuca pułapkę, która sprawi, że wróg, który w nią wejdzie będzie przez jakiś czas walczyć po twojej stronie. Nie działa z unikalnymi potworami i graczami.

Burning Arrow

Wypuszcza strzałę, która zadaje obrażenia od ognia i ma zwiększoną szansę na podpalenie celu.

Shockwave Totem

Stawia totem, który wstrząsa ziemią wokół siebie, raniąc i odrzucając pobliskich wrogów.


Stare Gry Frozen Games