Path of Exile

18 nowych osiągnięć w The Awakening

Da rozszerzenia The Awakening dodano 18 nowych osiągnięć:

Gladiator, Cleanser, Purifier, Umbra Slayer, Dispelling the Curse, Bringer of Pain, Releaser of Souls, Soothesaying, End of the Nightmare, Invested with Blood, Defense Against the Darkness, Stranger in a Strange Land, Engulfed in Flames, Tainted Water, Maraketh Steel, Alchemist’s Stone, Imperfections, Unique Influence.

Szczegółowe dane dotyczące nowych osiągnięć w The Awakening, znajdują się na samym dole w dziale osiągnięcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

W 6 Akcie na obszarze Twilight Strand znajduje się unikalny zombie o imieniu Rhys of Abram. Jest to nawiązanie do jednego z pierwszych pracowników GGG, który nazywa sie Rhys Abraham. Podobno to nie był jego pomysł;)



Losowy Skill

Blight

Nakłada na wrogów przed tobą negatywny efekt, który zadaje im stopniowo obrażenia od chaosu. Wrogowie nie będący jeszcze pod jego wpływem są także skrępowani przez pewnien czas, co spowalnia ich ruch. Podtrzymywanie czarowania pozwala na nakładanie nowych warstw stopniowych obrażeń, każdej o określonym czasie trwania.

Split Arrow

Wystrzeliwuje kilka strzał, które trafiają w różne cele.

Rallying Cry

Postać wydaje okrzyk, który zwiększa obrażenia i regenerację many tobie i sojusznikom, jeśli wokół znajdują się jacyś wrogowie. Zwiększenie obrażeń zależy od ilości wrogów wokół. Prowokuje też wrogów, by zaatakowali postać. Dzieli czas odnowienia z innymi okrzykami.


Stare Gry Frozen Games