Path of Exile

Znane są daty dotyczące bieżących lig

Ogłoszono datę zakończenia lig Torment i Bloodlines – jest to poniedziałek 23 marca, godz. 22.00 (czasu polskiego). Tradycyjnie ogłoszono krótką, jednomiesięczną ligę hybrydową, posiadającą cechy obu lig, która zaczyna się następnego dnia, a kończy 21 kwietnia (czasu polskiego). Nagrody nie zostały jeszcze ogłoszone, wiadomo jednak, że zarówno wersja Hardcore, jak i Softcore będzie miała odrębny zestaw, a gracze próbujący swych sił w obu ligach będą mieli szanse uzyskać dwie nagrody.

Być może w następnym tygodniu będzie gotowy dekoracyjny totem pokazujący liczbę Wyzwań zakończonych w ligach Torment oraz Bloodlines.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Imię unikalnego potwora, którego można spotkać w więzieniu - Chatters - to nazwa pralni, która znajdowała sie w pobliżu pierwszego biura GGG.



Losowy Skill

Magma Orb

Wypuszcza ognistą kulę, eksplodującą przy uderzeniu z ziemią. Po wybuchu tworzy się nowa kula.

Cyclone

Postać udaje się do wskazanego miejsca, wirując i zadając ciosy wrogom wokół.

Immortal Call

Postać zużywa wszystkie posiadane ładunki wytrzymałości (Endurance Charges) i staje się przez jakis czas niewrażliwa na obrażenia fizyczne. Czas trwania umiejętności zależy od liczby zużytych ładunków.


Stare Gry Frozen Games