Path of Exile

Zaproszenia do bety wystartowały !

Na stronie głównej pojawił się specjalny „banner” pokazujący ostatnią i najbliższą osobę która weźmie udział w beta testach. Kolejna osoba jest zapraszana co 5 minut. Na tą chwilę, dziennie zapraszanych będzie 72 osób. instalka zajmuje 2,3gb. Ponadto dostajemy dostęp do specjalnego forum dla testerów, w którym powinniśmy zgłaszać błędy na które natknęliśmy się w czasie gry.

Poniżej zamieszczam e-mail z powiadomieniem o dostaniu się do bety, który dostaniecie jeśli znajdziecie się w gronie szczęśliwców.

Welcome to the Path of Exile Beta!

We’ve been working on Path of Exile for four years now, and are incredibly excited (and a little nervous) to be finally sharing it with people, especially other fans of action RPGs.

This is a genuine product testing beta, not a 'marketing beta’. We’re a small indie team that wants your honest feedback. The game will continue to change regularly based on your opinions.

Path of Exile is currently unfinished. We have many months of changes planned, including revamps of almost every major system in the game. Some large features are not enabled yet and will be added early in the Closed Beta. We intend to openly discuss our plans for these systems so that we can get quality feedback. Please visit the Beta forums to read our plans for these areas.

Like any other Beta test, ours contains some content that is not announced or not finished yet. This email outlines the rules of what you can and can’t talk about publicly regarding the Beta.

– You can tell people that you are in the Beta. Your account is marked as „Beta Member” on the forums.
– You can discuss any publicly available information that you would normally have discussed before you were in the Beta test.
– You’re welcome to post your general opinions on the game. Please do not go into detail about unannounced specifics or unfinished systems.
– Please do not reveal unannounced information or comment on how things in the Beta work. For example, you should not post about some skill that hasn’t been announced yet, or some unannounced looting system we are testing out.
– Please do not post balance values from the game or update public websites or wikis with this information. For example, if someone is gathering a list of item names in the Beta, you should not tell them new names. This information will change very frequently and we don’t want to confuse people.
– Please do not post screenshots or videos without permission. However, if you ask you are likely to be granted permission.
– Please do not share your account. In the future, we’ll periodically allow you to invite some friends to play with.
If you abuse these rules we reserve the right to remove your access.

If in doubt, please ask for permission. We’ll probably say yes if the request is reasonable. We’re not trying to stop word from getting out (we’d love you to spread the word!), we just want to avoid misinformation about things that are not finalised.

You should now be able to see the Closed Beta forums on the Path of Exile site. Please post bug reports, feedback and suggestions for improvement to these forums rather than the public ones – otherwise we’ll miss them and other Beta testers won’t be able to add their views.

We believe the quality of your feedback and suggestions during this Beta will be one of the biggest contributors to the success of the final game. So, please don’t lurk and do give specific feedback and constructive suggestions not just complaints. We’re listening to everything you say.

The game is approximately 2.3gb and can be installed with the following installer: [removed]
To log in, use the email address and password that you signed up for your www.pathofexile.com account with.

Enjoy the Beta!

Życzę szczęścia w losowaniu.

EDIT
Pojawił się również screen tygodnia prezentujący postać Witch używającą umiejętność Raise Spectre. Umiejętność ta działa na podobnej zasadzie co skill Raise jednak zamiast zombie przywołany zostaje duch zabitego potwora, który walczy po naszej stronie.

Raise Spectre

18 thoughts on “Zaproszenia do bety wystartowały !”

 1. Mam nadzieję że uda mi się dostać 🙂
  Chociaż by po to żeby nakręcić kilka ciekawych rzeczy dla kanału TheMmorpgLive 🙂 Bardzo mi na tym zależy.

 2. ja też mam taką nadzieje ale słyszałem że admini tej strony dostali pule kluczy do gry jak można od waz dostać kluczyk bardzo mi zalezy na tej grze ………….

 3. Miriadel@ a czytałeś warunki korzystania z bety? „Please do not post screenshots or videos without permission.”. Tak więc zapomnij o wrzucaniu filmików z bety jeśli nie posiadasz pozwolenia od GGG.

 4. Mysle ze bedzie lepsza grą niz Diablo III , z checia bym przetestował bo duzo dobrego o niej czytałem ,jesli dostał bym ten kluczyk pozdrawiam

 5. Kluczyk mile widziany. Czas do gry jest, zajawka jest jeśli coś się znajdzie chętnie przytulę. Jak nie dziś to jutro 🙂

  Pozdrawiam.

 6. No w koncu wystartowala. Ciekawe czy uda mi sie go zdobyc. Niestety, ale 144 tylko osoby dziennie beda dostawaly klucz. Bedzie ciezko, ale oby sie udalo 🙂

 7. Witam, Czy admin posiada jeszcze jakiś klucz??
  Ponieważ, jestem zainteresowany bardzo tą grą i faworyzuję h&s oraz czekam na coś naprawdę ciekawego …

 8. Napiszę to tylko raz, więc przeczytajcie to i darujcie sobie posty tego typu.
  pathofexilegame.pl dostanie od Chrisa kilka/naście/dziesiąt kluczy kilka dni po rozpoczęciu BETY, więc jeszcze ich nie ma, więc nie pytajcie czy się skończyły. Wątpię również, że dostaniecie klucze dzięki głupiemu żebraniu o nie. Klucze dostaną najbardziej aktywni forumowicze (nie mylcie ze spamerami) oraz ludzie, którzy przyczynili się w mniejszym lub większym stopniu do rozwoju naszej strony. Nokitis SAM wybiera kto ma dostać te klucze. Podejrzewam, że jeśli dostanie ich sporo to rozda to tym, którzy o nie „żebrają” ale zapewne o tym napiszę, więc teraz lepiej czekać cierpliwie na klucz od Chrisa. Dziękuje. Pozdrawiam.

 9. Tym bardziej nie wydaję mi się, że żebranie w jakikolwiek sposób wam pomoże. To chyba bardziej irytuję i wkurza, a przez to tracicie szanse na dostanie klucza. Życzę powodzenia w losowaniu… komora maszyny jest pusta…dalej już sami znacie.

 10. @Miriadel
  Chłopie co za sens robic filmiki z zabugowanej bety i je wrzucac jak wystartuje oficjalna wersja? Daruj sobie.

 11. Regulamin jasno zabrania upublicznianie screenow i filmów z bety. Jak coś udostępnisz na Youtube zostanie to usunięta a twoje konto zbanowane. A tego chyba byś nie chciał. Myślę, że z open beta będzie można wrzucać filmiki. Najlepiej napisz do Chrisa to on ci powie czy możesz dany filmik udostępni/screen udostępnić.

 12. @Noktis
  Chyba Ty zostaniesz zbanowany gumowym młotkiem jak jeszcze raz napiszesz takie bzdury. Co taka mała firma ma do gadania z korporacją Youtube. Przepraszam bardzo maksymalnie może dostać ostrzeżenie o prawach autorskich. Wyobraź sobie, że gameplaye z BF3 (Battle Field 3 jak byś nie wiedział) nie są tak samo mile widziane jak zapewne z Path of Exile na Youtube a jednak są normalne kanały użytkowników które prowadzą gameplaye z ów gry… Więc jeśli się nie znamy to proszę nie pisać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Na obszarach zasiedlonych przez rhoa może pojawić się bardzo rzadki rhoa albinos. Po zabiciu go wypadnie z niego Albino Rhoa Feather.Losowy Skill

Summon Raging Spirit

Przywołuje krótkotrwałą płomienną czaszkę, która szarżuje na wrogów. Wrogowie nie będą bezpośrednio atakować tych duchów i mogą przez nie przechodzić.

Herald of Ice

Przez twoje ręce przepływa lód, dodającobrażenia od zimna do twoich zaklęć i ataków. Jeśli ciało zabitego wroga zostanie roztrzaskane, wybuchnie on i zada obrażenia od zimna pobliskim wrogom.

Shockwave Totem

Stawia totem, który wstrząsa ziemią wokół siebie, raniąc i odrzucając pobliskich wrogów.


Stare Gry Frozen Games