Path of Exile

Zapowiedziane zmiany w Open Beta

Chris ogłosił dzisiaj część zmian, które znajdą się w wersji 0.10.0 będącej początkiem Open Bety.

  • Nowy rodzaj Utility Flasks: Quicksilver Flask – dokładna charakterystyka jeszcze nie znana, ale ma działać podobnie do umiejętności Phase Run. Według Chrisa ma spowodować zastąpienie tej umiejętności w pełnieniu roli „głównej umiejętności do poruszania się”.
  • Zwiększenie różnorodności w występujących grupach przeciwników.
  • Nowy bazowy typ pierścieni gwarantujący zwiększenie wszystkich odporności na żywioły.
  • Ulepszenie drugiej formy Merveil.

Dodatkowo zostaliśmy poinformowaniu o wprowadzenie nowego buildu gry na alpha serwer: 0.10.0 alpha build 3.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Imię unikalnego potwora, którego można spotkać w więzieniu - Chatters - to nazwa pralni, która znajdowała sie w pobliżu pierwszego biura GGG.



Losowy Skill

Tempest Shield

Zaklina twoją tarcze mocą burz. Kiedy postać blokuje atak, moc zostaje wyzwolona i zadaje atakującemu obrażenia od błyskawic, przeskakując też na następnego wroga. Blokowanie odnawia czas trwania tej umiejętności.

Phase Run

Otrzymujesz efekt, który sprawia, że postać jest silniejsza, trudniejsza do wykrycia i może przechodzić przez wrogów. Użycie jakiejkolwiek umiejętności zamienia ten efekt innym, który zwiększa obrażenia w zwarciu. Zużywa ładunki furii (Frenzy Charges), żeby wydłużyć czas trwania tej umiejętności.

Sunder

Postać uderza w ziemię swoją główną bronią, tworząc przed sobą pęknięcie w ziemi, króre rani wrogów na swoim obszarze. Dotknięci przez nie wrogowie uwalniają niewielką falę uderzeniową, która zadaje obrażenia wrogom wokół.


Stare Gry Frozen Games