Path of Exile

Zapowiedź cech patcha 0.9.13

Dzisiaj pojawiła się zapowiedź cech, które można oczekiwać w patchu 0.9.13. Oczywiście nie jest to kompletna lista cech i jeszcze może się zmienić przed wdrożeniem tej aktualizacji.

  • Areny PvP i matchmaking (system zestawiający ze sobą graczy).
  • Co najmniej sześć nowych unikatów
  • Cztery nowe umiejętności aktywne
  • Pięć nowych support gemów
  • Aktualizacja Interfejsu na ekranie wyboru postaci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

W 6 Akcie na obszarze Twilight Strand znajduje się unikalny zombie o imieniu Rhys of Abram. Jest to nawiązanie do jednego z pierwszych pracowników GGG, który nazywa sie Rhys Abraham. Podobno to nie był jego pomysł;)



Losowy Skill

Raise Spectre

Przywołuje widmową wersję pokonanego wroga, który będzie walczyć po twojej stronie.

Puncture

Postać tnie wroga, wywołując u niego krwawienie. Krwawiący wróg stopniowo otrzymuje obrażenia, wielkość których zależy od uderzenia początkowego. Poruszający się wrogowie otrzymują więcej obrażeń. Wymaga łuku, sztyletu, szponów lub miecza.

Animate Guardian

Ożywia broń do walki wręcz lub element uzbrojenia, dołączając je do niewidzialnego Strażnika, który walczy po twojej stronie. Ożywienie większej ilości przedmiotów dołącza je do tego samego Strażnika. Działa tylko ze zidentyfikowanymi przedmiotami.


Stare Gry Frozen Games