Path of Exile

Yugul – walka z bossem

Pokazano kolejne pomniejsze bóstwo, które spotkamy w 8 Akcie – jest to Yugul, Reflection of Terror. Poniżej filmik pokazujący walkę z nim.

Wspomniano też, że wydanie dodatku The Fall of Oriath jest na razie planowane na początek sierpnia. W związku z przedłużeniem wersji beta, przedłużona zostanie też liga Legacy, która miała się zakończyć 11 lipca. Nie znamy daty jej zakończenia, ale będzie to najpewniej kilka dni przed wejściem do gry dodatku 3.0.0.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Na obszarach zasiedlonych przez rhoa może pojawić się bardzo rzadki rhoa albinos. Po zabiciu go wypadnie z niego Albino Rhoa Feather.



Losowy Skill

Purity of Elements

Uaktywnia aurę zwiększającą odporność na żywioły tobie i twoim sojusznikom.

Whirling Blades

Postać rzuca sie w wybrane miejsca, zadając po drodze obrażenia swoją bronią. Wymaga sztyletu, szponów lub miecza jednoręcznego.

Reckoning

Gdy postać wykona blok tarczą, kontratakuje na obszarze w kształcie stożka przed sobą.


Stare Gry Frozen Games