Path of Exile

Wywiad dla mmorpg.org.pl

W serwisie mmorpg.org.pl ukazał się przeprowadzony ze mną wywiad dotyczący gry Path of Exile oraz alpha testów. Wszystkich zniecierpliwionych czekających na beta testy zapraszam do zapoznania się z pełną treścią wywiadu, który dostępny jest tutaj .

Ruszyła również nasza strona na Facebooku zapraszamy:
http://www.facebook.com/pathofexilegame

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Z nazw miesięcy w grze można wywnioskować, że Wraeclast znajduje się na półkuli południowej.



Losowy Skill

Summon Lightning Golem

Przyzywa golema błyskawic, który zwiększa twoją szybkość ataku i rzucania czarów. Golem może wypuszczać zaklęte pociski, miotać we wrogów kulami energii, a także tworzyć tymczasową aurę zwiększającą obrażenia od błyskawic golema i jego sojuszników.

Riposte

Wykonuje śmiertelny kontratak w czasie bloku. Używa obu broni w przypadku posługiwania się dwiema broniami.

Devouring Totem

Stawia totem pochłaniający pobliskie zwłoki. Jeśli jesteś zraniony, totem zniszczy zwłoki, by odzyskać ci pewną ilość życia i many.


Stare Gry Frozen Games