Path of Exile

Wydano Path of Exile v0.9.7

Wydany został nowy patch do gry Path of Exile, który standardowo wprowadza mnóstwo zmian do gry takich jak nowe umiejętności, aury, potwory, poprawa balansu i wiele innych. Szczegółowa lista zmian znajduje się tutaj Zmianie uległ również wygląd oficjalnej strony Path of Exile na której głownie zmianie uległo tło oraz odświeżone zostało logo PoE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Drewniana laska o nazwie Woodful Staff to wierna kopia prawdziwego przedmiotu, zakupionego za 5$ przez jednego z założycieli GGG.



Losowy Skill

Discipline

Uaktywnia aurę dodającą tarczę energetyczną tobie i twoim sojusznikom.

Detonate Dead

Wysadza nienaruszone ciało, zadając pobliskim wrogom obrażenia od ognia.

Enduring Cry

Postać wydaje okrzyk i otrzymuje ładunki wytrzymałości (Endurance Charges), których ilość zależy od ilości wrogów wokół. Otrzymuje także regenerację życia, jeśli wokół znajdują się jacykolwiek wrogowie oraz prowokuje ich do ataku. Dzieli czas odnowienia z innymi okrzykami.


Stare Gry Frozen Games