Path of Exile

Wstępne zmiany w patchu v0.9.3

Patch v0.9.3 zostanie wypuszczony na bete w dniu 14 Listopada (czasu nowozelandzkiego), do tego czasu wciąż będą postępowały prace nad wersją 0.9.3. W nowej wersji dodane zostaną nowe skille, obszary, itemy, grafiki, zmiany związane z potworami i wiele inny. Szczegóły dotyczące zmian w nowej wersji znajdziecie tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

W 6 Akcie na obszarze Twilight Strand znajduje się unikalny zombie o imieniu Rhys of Abram. Jest to nawiązanie do jednego z pierwszych pracowników GGG, który nazywa sie Rhys Abraham. Podobno to nie był jego pomysł;)



Losowy Skill

Lightning Tendrils

Uwalnia z twoich rąk cztery następujące po sobie błyskawice zadające znajdującym się przed tobą wrogom obrażenia na obszarze w kształcie stożka.

Viper Strike

Uderza wroga, dodając część obrażeń fizycznych jako obrażenia od chaosu i zatruwa wroga. Wymaga szponów, sztyletu lub miecza.

Dominating Blow

Uderza wroga bronią do walki wręcz. Jeśli nieunikalny potwór zginie krótko po uderzeniu tą umiejętnością, na określony czas odżywa jako sługa.


Stare Gry Frozen Games