Path of Exile

War for the Atlas – grafiki koncepcyjne

War for the Atlas oraz liga Abyss trwają już 2 tygodnie, więc twórcy gry postanowili podzielić się grafikami koncepcyjnymi tego dodatku:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Logo Path of Exile to jednocześnie najrzadsza sfera (orb), która może wypaść w grze - Mirror of Kalandra.



Losowy Skill

Magma Orb

Wypuszcza ognistą kulę, eksplodującą przy uderzeniu z ziemią. Po wybuchu tworzy się nowa kula.

Smoke Mine

Umieszcza minę, która teleportuje cię do siebie po jej zdetonowaniu. W miejscach ucieczki i przybycia pojawiają się obłoki dymu oślepiające wrogów oraz tymczasowo zwiększające szybkość poruszania się.

Earthquake

Uderza w ziemię, powodując jej pęknięcie oraz zadając obrażenia na obszarze. Peknięcie powoduje wstrząs wtórny, który następuje po krótkiej chwili. Trzęsienia ziemi spowodowane przed uaktywnieniem ostatniego pęknięcia nie mogą powodować wstrząsów wtórnych. Wymaga topora, maczugi lub laski.


Stare Gry Frozen Games