Path of Exile

Ulepszenia w UI

Chris Wilson ogłosił, iż nadchodzące rozszerzenie do Path of Exile wprowadzi ulepszenia w interfejsie gry. Na przestrzeni kilku najbliższych tygodni będzie ujawniane coraz więcej informacji. Póki co, ujawniono trzy z nich – lider drużyny będzie oznaczony na mapie kolorem niebieskim, imiona postaci w drużynie będą wyświetlane na mapie oraz opcjonalnie zegar wbudowany w interfejs gry. Poniżej znajduje się wczesny screen powyższych zmian oraz wypowiedź Chrisa.

Zbliżające się rozszerzenie do Path of Exile będzie zawierać mnóstwo ulepszeń w grze, nad którymi pracujemy w tym roku (wiele z nich zostało zasugerowane przez graczy). Planujemy je wszystkie ujawnić w ciągu najbliższych kilku tygodni. Zrobiliśmy screen, by pokazać kilka z nich. Na screenie widzimy trzy ulepszenia : – lider drużyny został ukazany na minimapie w kolorze niebieskim, pokazane są nazwy postaci z drużyny oraz opcjonalnie zegar wbudowany w UI. Należy pamiętać, że te funkcje są jeszcze niedokończone i do czasu ich wypuszczenia mogą ulec zmianie.

Path Of Exile - UI
Path of Exile – Ulepszenia w UI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Imię unikalnego potwora, którego można spotkać w więzieniu - Chatters - to nazwa pralni, która znajdowała sie w pobliżu pierwszego biura GGG.



Losowy Skill

Purity of Lightning

Uaktywnia aurę zwiększającą odporność na błyskawice tobie i twoim sojusznikom.

Puncture

Postać tnie wroga, wywołując u niego krwawienie. Krwawiący wróg stopniowo otrzymuje obrażenia, wielkość których zależy od uderzenia początkowego. Poruszający się wrogowie otrzymują więcej obrażeń. Wymaga łuku, sztyletu, szponów lub miecza.

Ancestral Warchief

Stawia totem atakujący wrogów potężnym uderzeniem główną bronią, gdy stoisz w jego pobliżu. Bycie blisko niego powoduje, że zadajesz więcej obrażeń w zwarciu.


Stare Gry Frozen Games