Path of Exile

System czatu globalnego – zmiany

Grinding Gear Games szykuje zmiany w systemie czatu globalnego w Path of Exile, których wprowadzenie planowane jest pod koniec tygodnia. Na oficjalnym forum gry, wypowiedział się na ten temat Chris Wilson.

Uwzględniając życzenia graczy zmieniliśmy sposób w jaki działa system globalnego czatu. W nowej wersji gracze będą rozmieszczani w ponumerowanych pokojach czatu globalnego i nie będą automatycznie przerzucani między pokojami podczas przechodzenia z jednej instancji do innej. Będzie można zmienić pokoje ręcznie. Ponadto kanały handlowe zostaną odseparowane od czatu globalnego by pozostały na nich tylko te osoby, które rzeczywiście chcą pohandlować. Obecnie planujemy dokonać powyższych zmian pod koniec przyszłego tygodnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Początkowo na unikalnej tarczy Lioneye's Remorse znajdował się orzeł polskich Wojsk Lądowych. Później wygląd tarczy został zmieniony



Losowy Skill

Purity of Lightning

Uaktywnia aurę zwiększającą odporność na błyskawice tobie i twoim sojusznikom.

Fire Trap

Rzuca pułapkę wybuchającą, gdy wejdzie w nią przeciwnik. Zadaje ona obrażenia od ognia wrogom wokół i pozostawia płonącą ziemię, raniąca każdego, kto spróbuje po niej przejść.

Rejuvenation Totem

Stawia totem, którego aura regeneruje życie postaci oraz sojuszników znajdujących się w jego pobliżu.


Stare Gry Frozen Games