Path of Exile

Strategie na forum

Na naszym forum dodaliśmy sekcje Poradniki / Strategie i zapraszamy was do pisania swoich poradników i strategii dpotyczących rozwoju postaci w grrze Path of Exile. Każdy z poradnikówi ma szanse znaleźć się na naszej stronie w specjalnym dziale, który zostanie już niebawem utworzony. Działem „poradniki / strategie” będzie zajmował się nasz redaktor Skelecross

2 thoughts on “Strategie na forum”

  1. Eh… ten dział powinien się nazywać Buildy lub po prostu poradniki, a nie strategie… jakoś ta nazwa kupy się nie trzyma.

    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Logo Path of Exile to jednocześnie najrzadsza sfera (orb), która może wypaść w grze - Mirror of Kalandra.



Losowy Skill

Spark

Wyzwala iskry, które poruszają się chaotycznie dopóki nie uderzą we wrogów lub nie znikną.

Herald of Ice

Przez twoje ręce przepływa lód, dodającobrażenia od zimna do twoich zaklęć i ataków. Jeśli ciało zabitego wroga zostanie roztrzaskane, wybuchnie on i zada obrażenia od zimna pobliskim wrogom.

Searing Bond

Stawia totem wyczarowujący ognisty promień, który łączy go z tobą i każdym innym totemem pod twoją kontrolą. Wrogowie, których dotknie promień, a także ci przy jego końcach, otrzymują obrażenia od ognia.


Stare Gry Frozen Games