Path of Exile

Ranger i Hillock

Tego tygodniowy screenshot przedstawia walkę Rangera z bossem zombie znanym jako Hillock rozgrywającą się zewnątrz Shore Encampment. Na obrazku widzimy również niezłą jatkę spowodowaną przez Hillock’a.

[Obraz został usunięty z serwera]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Logo Path of Exile to jednocześnie najrzadsza sfera (orb), która może wypaść w grze - Mirror of Kalandra.



Losowy Skill

Lightning Warp

Postać z niewielkim opóźnieniem przenosi się do celu, a wrogowie znajdujący się na obszarze teleportu otrzymują obrażenia od błyskawic.

Fire Trap

Rzuca pułapkę wybuchającą, gdy wejdzie w nią przeciwnik. Zadaje ona obrażenia od ognia wrogom wokół i pozostawia płonącą ziemię, raniąca każdego, kto spróbuje po niej przejść.

Glacial Hammer

Atakuje wroga, zmieniając część obrażeń fizycznych w obrażenia od zimna. Jeśli wróg jest zamrożony i ma mniej niż jedną trzcią życia, zostanie roztrzaskany przy użyciu tej umiejętności. Wymaga maczugi lub laski.


Stare Gry Frozen Games