Path of Exile

Przedłużenie Bety Path of Exile: The Awakening

Opublikowano cotygodniowy raport opisujący ogólny postęp we wdrażaniu zmian i poprawek do gry. Wynika z niego, że zamiast wcześniej zapowiedzianych 6-8 tygodni, czas trwania bety może wynieść nawet 11 tygodni. To powoduje, że dodatek The Awakening może ukazać się dopiero w lipcu, a nie, jak wcześniej oczekiwano, w czerwcu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Na obszarach zasiedlonych przez rhoa może pojawić się bardzo rzadki rhoa albinos. Po zabiciu go wypadnie z niego Albino Rhoa Feather.



Losowy Skill

Fireball

Tworzy kulę ognia, która po dotarciu do celu wybucha i rani pobliskich wrogów.

Reave

Postać atakuje niewielki obszar przed sobą. Jeśli trafiony zostaje cel, zasięg działania zwiększa się tymczasowo przy kolejnym uderzeniu. Gdy zostaje użyta inna umiejętność, zasięg wraca do stanu pierwotnego.

Shield Charge

Postać szarżuje na wroga lub we wskazane miejsce, odpychając wrogów na swojej drodze i zadając obrażenia na niewielkim obszarze przed sobą. Po osiągnięciu celu obrażenia zadawane są na większym obszarze. Im dalej dotrze postać, tym większe obrażenia zadaje i tym większa jest szansa na ogłuszenie wrogów.


Stare Gry Frozen Games