Path of Exile

PoE – Templar – Witch Gameplay

Dzisiaj na naszym kanale YouTube umieściliśmy niespełna czterominutowy filmik prezentujący gameplay z aktu 1 na którym możemy zobaczyć postacie Templar oraz Witch.

Zapraszamy również do subskrybowania naszego kanału YouTube.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Drewniana laska o nazwie Woodful Staff to wierna kopia prawdziwego przedmiotu, zakupionego za 5$ przez jednego z założycieli GGG.



Losowy Skill

Kinetic Blast

Wystrzeliwuje z różdżki pocisk, który powoduje serię niewielkich eksplozji w miejscu, gdzie uderzy. Wszyscy wrogowie na ich obszarze otrzymują obrażenia.

Herald of Ice

Przez twoje ręce przepływa lód, dodającobrażenia od zimna do twoich zaklęć i ataków. Jeśli ciało zabitego wroga zostanie roztrzaskane, wybuchnie on i zada obrażenia od zimna pobliskim wrogom.

Earthquake

Uderza w ziemię, powodując jej pęknięcie oraz zadając obrażenia na obszarze. Peknięcie powoduje wstrząs wtórny, który następuje po krótkiej chwili. Trzęsienia ziemi spowodowane przed uaktywnieniem ostatniego pęknięcia nie mogą powodować wstrząsów wtórnych. Wymaga topora, maczugi lub laski.


Stare Gry Frozen Games