Path of Exile

Path of Exile – Portal

W tym tygodniu zaprezentowano screen oraz materiał wideo prezentujący nową technologię portali w grze Path of Exile. Pomimo iż twórcy gry eksperymentują z mechanizmami tworzącymi portale odpowiednie dla walki, są dość zadowoleni z rezultatów jakie dotychczas uzyskali. Portal okazany na screenie znajduje się w mieście pierwszego aktu, gdzie pojawiają się portale członków różnych ekip. Poniżej znajduje się Screen oraz filmik prezentujący portal.

[Obraz został usunięty z serwera]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

W 6 Akcie na obszarze Twilight Strand znajduje się unikalny zombie o imieniu Rhys of Abram. Jest to nawiązanie do jednego z pierwszych pracowników GGG, który nazywa sie Rhys Abraham. Podobno to nie był jego pomysł;)



Losowy Skill

Assassin's Mark

Przeklina wrogów na wybranym obszarze, czyniąc ich bardziej podatnymi na uderzenia krytyczne. Zabicie przeklętego wroga odnawia życie i manę, a także daje szansę na otrzymanie ładunku mocy (Power Charge).

Elemental Hit

Zwykły atak (dowolną bronią), który dodaje obrażenia od losowego żywiołu.

Static Strike

Postać atakuje wrogów w zwarciu, gromadząc w sobie krótkotrwałe ładunki energii kinetycznej, które po chwili ranią przeciwników wokół.


Stare Gry Frozen Games