Path of Exile

Path of Exile Beta v 0.9.2

Dzisiaj wypuszczony został nowy patch do Path of Exile aktualizujący grę do wersji 0.9.2. Wersja ta dostępna jest tylko dla alpha testerów, natomiast beta testerzy będą mogli w nią pograć już na początku przyszłego tygodnia. Głownie zmiany jakie wprowadza patch to dodanie nowych umiejętności (w większości są to klątwy), poprawa balansu gry i bugów oraz zmiany usprawniające grę. Opublikowany został również filmik pokazujący dwie nowe umiejętności:

18 thoughts on “Path of Exile Beta v 0.9.2”

  1. Pisanie do twórców gry nic ci raczej nie da. Czekaj cierpliwie aż cię wylosują, lub może jakiś beta tester da ci klucz jeśli otrzyma dodatkowy key.

  2. A czy ktoś się mniej więcej orientuje ile teraz jest w sumie wszystkich umiejętności? Ciekawe czy na OB zostanie przekroczona liczba 80.

  3. mogli by chociaz dac jakies klucze na pol godziny gry tez by bylo fajnie ale chyba nie maja takich, pamietam gdzies to w jakiejs becie dostalem taki czasowy klucz

  4. Byłoby dobrze gdyby tak się stało. Swoją drogą to wciąż nie wiadomo co z ostatnią klasą. Póki jej nie ma, póty zaczynam wątpić w szybki start OB

  5. To wiem. W końcu beta testerzy właśnie dziś dostają wersje 9.2 Ale patch był o 9.00 później (9.40) dodatkowo pojawiło się coś jeszcze ponieważ wzrosła mi zawartość PoE (jestem w trakcie pobierania całej gry). Co prawda moje powyższe pytanie trochę źle sformułowałem bo powinienem zapytać czy do patcha była dziś jeszcze jakaś dodatkowa aktualizacja/poprawki. Troszkę się zdziwiłem, że już po raz kolejny dziś znowu muszę zaczynać pobranie 1900 MB.

  6. Przykładowo jak jak aktualizowałem alfe to update miał ponad 70mb i chyba po 30mb wyskoczył error że nie może znaleźć jakiegoś tam pliku na serwerze. Po ponownym uruchomieniu update zajmował ponad 500mb. Co do pobierania 1900mb to instalator pobiera tylko to co wymaga aktualizacji i na pewno aktualizacja nie zajmowała 1900mb. Być może jeśli wcześniej coś już zainstalowałeś to w nowszej wersji akurat ten fragment wymagał aktualizacji, dlatego musiało ci jeszcze raz pobrać ten „wycinek”

  7. Oj chyba mnie nie zrozumiałeś (pewnie źle wytłumaczyłem). Od wczoraj jestem w trakcie pobierania PoE. Dzisiaj z powodu aktualizacji wskoczyła mi dodatkowa zawartość z patch’a i znowu wróciłem do 1900 MB, które muszę pobrać by mieć grę. Jednak byłem na to przygotowany. Zdziwiło mnie natomiast to, że po 40 min pobierania (u mnie co 15 min muszę ponawiać) znowu coś wskoczyło bo zawartość do ściągnięcia ponownie wzrosła.

  8. Już są takie tematy na głównej stronie PoE – nie tylko ja mam tak „urozmaicone” pobieranie 😉 Przy odrobinie szczęścia do jutra uda mi się pobrać całą grę. Także do zobaczenia w świecie PoE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Z nazw miesięcy w grze można wywnioskować, że Wraeclast znajduje się na półkuli południowej.Losowy Skill

Righteous Fire

Magiczny ogień gwałtownie spala ciebie i pobliskich wrogów, znacznie zwiększając twoje obrażenia od czarów. Umiejętność wyłączy się, gdy zostanie ci 1 punkt życia.

Dual Strike

Atakuje obiema broniami, zadając obrażenia obiema za jednym uderzeniem. Wymaga dwóch broni. Nie działa z różdżkami.

Warlord's Mark

Przeklina wrogów na wskazanym obszarze, czyniąc ich mniej odpornymi na ogłuszenia. Przy trafianiu przeklętych celów postać wykrada życie i manę, a ich śmierć daje szansę na otrzymanie ładunku wytrzymałości (Endurance Charge).


Stare Gry Frozen Games