Path of Exile

Path of Exile – Akt 3 – prezentacja

W serwisie kotaku.com pojawił się artykuł w którym opublikowano pierwsze szczegóły dotyczące trzeciego aktu w Path of Exile oraz fragmenty wywiadu z Chrisem Wilsonem dotyczącym w dużej mierze historii projektu. Poniżej zamieszczam pełny opis aktu 3 dostarczony przez zespół Grinding Gear Games:

Map of Sarn - Path of Exile
Mapa Aktu 3 – miasto Sarn

Stoisz na skraju Sarn zrujnowanej stolicy Wiecznego Imperium. Teraz już nie tak wieczne. Jego obywatele odeszli, zabrani w równym stopniu przez śmierć jak i nieumarłych. Miasto w którym drobni handlarze przekrzykiwali się swoimi ofertami, damy przeglądały jedwabne wyroby a zakochani spacerowali trzymając się za ręce – wszystko pochłonęły potwory z najgorszych koszmarów. Bestie zrodzone z całkowitego zepsucia. Niespokojna śmierć, gorycz i zabójstwo. Przeklęte miasto bolesnych obietnic i nadprzyrodzonych zagrożeń

Jesteś wygnańcem. Za twoje zbrodnie zesłano cię na Wraeclast i skazano żyć na ziemi przeklętych. Ale Wraeclast nie zawsze takie było. Niegdyś było to imperium zamieszkiwane przez dziesięć milionów mieszkańców. Piękny i bogaty kontynent, który rozwijał się przez ponad tysiąc lat.

Jednak coś się wydarzyło – kataklizm. Deprawacja przechodząca ludzkie pojęcie. Jednego wieczoru Wraeclast pogrążyło się we śnie, by nie wstać następnego ranka. Ten sen przemienił się w bezustanny koszmar, który w ciągu tych najmroczniejszych godzin uczynił je swym niewolnikiem.

Czy to jako Duelist, Templar, Witch, Marauder, Ranger lub Shadow twoim celem jest wyrżnąć sobie drogę przez place, stragany, czy opuszczone domy tej nekropolii…

…dla odpowiedzi na pytanie.

Co zniszczyło Wraeclast?

Nie jesteś jedynym, którego to ciekawi. Inni również badają wynaturzoną stolicę Wiecznego Imperium. Ebony Legion wypłyną z Oriath by przeszukać sekrety Sarn… chciwe kanalie żerujące na padlinie. Generał Gravicius plądruje grobowce by zyskać bogactwo i władzę.

Pobożność Theopolis zagarnia zepsucie niczym kochankę przy wezgłowiu. Jej urocze oblicze skrywa potworności ponad wszelkie wyobrażenie.

Czy wszyscy i wszystko w Sarn musi zostać zgładzone lub okaleczone nie do rozpoznania? Poza kilkoma wyjątkami…

Jako towarzysz wygnania, Hargan powie Ci: „Witamy w brudnym, starym Sarn, stolicy możliwości. Okazji do zrobienia czegoś ze sobą, lub okazji otrzymania bardzo niechlujnej śmierci.”

Akt 3 powiększy zawartość PoE o polowe i zostanie wprowadzony do gry w grudniu wraz z nadejściem open bety. Czyli mamy już odpowiedz kiedy open beta zostanie wprowadzona. Poniżej umieszczam jeszcze dodatkowe grafiki w wysokiej rozdzielczości.

Solaris Temple
Solaris Temple

Path of Exile - Town act 3
Miasto w Akcie 3

Maramora
Maramora – nowa postać w Akcie 3

Po więcej zapraszam na stronę:
http://kotaku.com/5951831/diablo-meets-final-fantasy-vii-in-this-ambitious-action+rpg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

W 6 Akcie na obszarze Twilight Strand znajduje się unikalny zombie o imieniu Rhys of Abram. Jest to nawiązanie do jednego z pierwszych pracowników GGG, który nazywa sie Rhys Abraham. Podobno to nie był jego pomysł;)Losowy Skill

Incinerate

Wyzwala strumień ognia z dłoni postaci. Im dłużej podtrzymywane jest zaklęcie, tym większe i bardziej niszczycielskie są płomienie.

Phase Run

Otrzymujesz efekt, który sprawia, że postać jest silniejsza, trudniejsza do wykrycia i może przechodzić przez wrogów. Użycie jakiejkolwiek umiejętności zamienia ten efekt innym, który zwiększa obrażenia w zwarciu. Zużywa ładunki furii (Frenzy Charges), żeby wydłużyć czas trwania tej umiejętności.

Vengeance

Daje szansę na szybki kontraktak przeciwko wrogom wokół, gdy ktoś cię trafi. Zasięg broni zwiększa obszar ataku. Wymaga broni do walki wręcz.


Stare Gry Frozen Games