Path of Exile

Patch 0.9.9e

Tuż przed nastaniem 12 maja w grze pojawił się mini patch oznaczony numerem 0.9.9e. Odblokował on możliwość utworzenia postaci klasy Shadow. Dodatkowo wprowadził on poprawkę do nowego rozwiązania wskazującego zdobywanie doświadczenia przez Skill Gems, a także wprowadził zmianę w działaniu in’game chat’u na użytek Public Stress Weekend’u.

Źródło: http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/31369

One thought on “Patch 0.9.9e”

  1. Wszystko pięknie, ale niestety brak możliwości skorzystania ze skrzynki pozostałej postaci 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Imię unikalnego potwora, którego można spotkać w więzieniu - Chatters - to nazwa pralni, która znajdowała sie w pobliżu pierwszego biura GGG.



Losowy Skill

Spirit Offering

Pochłania zwłoki, dodając twoim sługom tarczę energetyczną, obrażenia od chaosu oraz odporności na żywioły. Dodatkowa tarcza energetyczna odnawia się przy pojawieniu. Pobliskie zwłoki są również pochłaniane, przedłużając czas trwania tej umiejętności i ilość dodatkowej tarczy energetyczne.

Wild Strike

Uderza przeciwnika bronią do walki wręcz, zmieniając część obrażeń fizycznych w obrażenia od losowego zywiołu. Następnie, w zależności od wybranego żywiołu, wyzwala ognisty wybuch, falę chłodu lub łańcuch błyskawic.

Infernal Blow

Atakuje wroga, zmieniając część obrażeń fizycznych w obrażenia od ognia. Jesli wkrótce po uderzeniu wróg umiera, wybucha on, zadając obrażenia od ogania pobliskim wrogom. Obrażenia od wybuchu nie mogą być odbite. Wymaga miecza, maczugi, laski lub nieuzbrojonej ręki.


Stare Gry Frozen Games