Path of Exile

Patch 0.9.12x już dostępny

Dzisiaj został wypuszczony patch 0.9.12x wprowadzający kilka poprawek do gry. Początkowo miał on być wydany w poniedziałek, deweloperzy z GGG się nie wyrobili. Wczoraj natomiast na serwer Alpha trafiła pierwsza wersja łatki 0.9.13. Szacuje się, że zostanie ona dodana do bety 31 października. Wersja 0.9.13 będzie posiadała min. wsparcie dla aren PvP, rozgrywki 1vs1 i 3vs3, kolorowanie drużyn na czerwono i niebiesko, wskrzeszanie zwłok jako miniony i wiele innych. Pena lista cech zbliżającego się patcha zostanie opublikowana wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Imię unikalnego potwora, którego można spotkać w więzieniu - Chatters - to nazwa pralni, która znajdowała sie w pobliżu pierwszego biura GGG.



Losowy Skill

Raise Zombie

Tworzy zombie-sługę z nietkniętego trupa. Zombie będzie podążać za tobą, atakując wrogów w zwarciu i od czasu do czasu stosując mocny atak obszarowy.

Smoke Mine

Umieszcza minę, która teleportuje cię do siebie po jej zdetonowaniu. W miejscach ucieczki i przybycia pojawiają się obłoki dymu oślepiające wrogów oraz tymczasowo zwiększające szybkość poruszania się.

Punishment

Przeklina wrogów na wskazanym obszarze, powodując że każdy, kogo atakują otrzymuje tymczasowy buff zapewniający zwiększoną szybkość ataku oraz więcej obrażeń.


Stare Gry Frozen Games