Path of Exile

Patch 0.11.0 – ekran wyboru postaci – wyścigi

Ujawniono screen z patcha 0.11.0 prezentujący menu wyboru postaci w którym dodane zostały informacje dotyczące informacjami o zbliżających się wyścigach. Nie jest to jeszcze ostateczna wersja UI.

Patch 0.11.0 UI Events

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Drewniana laska o nazwie Woodful Staff to wierna kopia prawdziwego przedmiotu, zakupionego za 5$ przez jednego z założycieli GGG.



Losowy Skill

Summon Raging Spirit

Przywołuje krótkotrwałą płomienną czaszkę, która szarżuje na wrogów. Wrogowie nie będą bezpośrednio atakować tych duchów i mogą przez nie przechodzić.

Arctic Armour

Tworzy lodowa barierę wychładzającą przeciwników, którzy cię trafią. Przy poruszaniu się zostawiasz za sobą zamarznięta ziemię, a ponadto otrzymujesz mniej obrażeń fizycznych i od ognia, gdy pozostajesz w tym samym miejscu.

Molten Strike

Zadaje celowi obrażenia fizyczne i od ognia. Przy zamachnięciu się bronią, wylatują z niej kule roztopionej magmy, które spadają na ziemię i wybuchają, raniąc wrogów na obszarze.


Stare Gry Frozen Games