Path of Exile

Open Beta Oczami GGG

Chris Wlson, główny projektant i producent Path of Exile opublikował obszerną wiadomość na oficjalnym forum gry w której opisuje start otwartych testów PoE z perspektywy Grinding Gear Games.

Kilka ostatnich dni było dla nas czymś niesamowitym. Po ponad sześcioletniej pracy nad Path of Exile jesteśmy dumni, iż możemy stwierdzić, że wypuszczenie Open Bety było zupełnym sukcesem. Już zajęliśmy się kilkoma wcześniejszymi problemami stabilności i jesteśmy bardzo szczęśliwi z obecnego działania gry. Dzisiaj rano w szczycie osiągnęliśmy 56.700 osób grających jednocześnie i z niecierpliwością czekamy by pobić ten rekord podczas weekendu. Zainteresowanie grą jest znacznie większe niż się tego spodziewaliśmy, na szczęście bliskie wydajności zakupionych przez nas serwerów.

W dalszej części wiadomości Chris pisze o opuszczeniu w minionym tygodniu ekipy i wyjeździe z Nowej Zelandii w celu promocji gry. To prasowe tournee zaowocowało ukazaniem się szeregiem pozytywnych artykułów na temat Path of Exile oraz znacznym wzrostem ruchu na stronie. Z tego względu szybko podjęto decyzję by zakupić więcej serwerów. Jak się później okazało była to słuszna decyzja.

Niecałą dobę przed startem Open Bety prawie wszystko było już dopięte na ostatni guzik. Po północy trwały prace głownie przy tworzeniu filmików oraz opisów do mikrotransakcji. Niektórzy pracowali nawet przez całą noc. Gdy zbliżał się koniec open bety sprzedaż Kiwi Packów znacznie wzrosła, również kupowano Diamentowe zestawy wsparcia, których cena wynosiła $1000.

To był moment wielkiego niezdecydowania, gdy wciskałem przycisk kończący zamkniętą betę i wypuszczający patch 0.10.0

W Open Becie sprzedaż będzie bardziej rozsądna, gdyż teraz nie sprzedajemy Kiwi Packów czy też kluczy do zamkniętej bety a gracze mają znacznie więcej środków do zużycia na rachunku mikrotransakcji zanim ponownie trzeba będzie doładować. Każdy zakup pomaga rozwijać najważniejszy Action RPG dla zapalonych graczy. Jesteśmy głęboko wdzięczni za nieustające wsparcie i z niecierpliwością czekamy by dzielić z wami wiele przygód w świecie Wraeclast

Pełną wypowiedź Chrisa znajdziecie pod tym adresem http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/73903

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Drewniana laska o nazwie Woodful Staff to wierna kopia prawdziwego przedmiotu, zakupionego za 5$ przez jednego z założycieli GGG.Losowy Skill

Arctic Breath

Wystrzeliwuje pocisk w postaci zamrożonej czaszki, która pozostawia za sobą na ziemi lodowy ślad. Czaszka wybucha przy zderzeniu, zamrażając ziemię i zadając obrażenia na obszarze działania.

Wild Strike

Uderza przeciwnika bronią do walki wręcz, zmieniając część obrażeń fizycznych w obrażenia od losowego zywiołu. Następnie, w zależności od wybranego żywiołu, wyzwala ognisty wybuch, falę chłodu lub łańcuch błyskawic.

Shockwave Totem

Stawia totem, który wstrząsa ziemią wokół siebie, raniąc i odrzucając pobliskich wrogów.


Stare Gry Frozen Games